O SoundMAGIC

Firma SoundMAGIC w świecie słuchawek jest jednym z najmłodszych producentów. SoundMAGIC Technology Development Co Ltd., bo tak brzmi jej pełna nazwa, została założona we wrześniu 2005 roku i praktycznie od samego początku swojej działalności stara się kształtować trendy w tej części rynku audio. Założyciel firmy – Mr. Tony Yun od wielu lat znany jest jako pasjonat dźwięku. Zdobytą podczas studiów oraz pracy w wielu dużych firmach wiedzę, zamienił najpierw w pasję, a następnie jako założyciel SoundMAGIC – firmę, która projektuje i wytwarza doskonałe i znane na całym świecie słuchawki.

Od samego początki istnienia SoundMAGIC stara się wyraźnie zaznaczyć swoją pozycję w świecie audio.  Wprowadza na rynek wysokiej jakości produkty w bardzo korzystnych cenach. Firma została bardzo szybko zauważona przez innych producentów. Aktualnie współpracuje z innymi producentami m.in. firmami: Beyerdynamic i Samsung.

W Polsce, pierwsze egzemplarze słuchawek SoundMAGIC, pojawiły się w 2008 roku. Na zagranicznych forach zrobiło się o nich natychmiast bardzo głośno. Zaprezentowane modele słuchawek, przy  znacznie niższej cenie, oferowały  jakość, która dorównywała produktom największych potentatów w branży audio. Wobec takiej informacji nie można było przejść obojętnie. Powstał prywatny import słuchawek SoundMAGIC, a po bardzo optymistycznych recenzjach na polskich forach okazało się, iż powstaje duże zapotrzebowanie na te produkty. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, firma MIP, stając się Dystrybutorem marki, wprowadziła je oficjalnie do naszego kraju. Obecnie producent oferuje całkiem spory ich asortyment. Produkty z charakterystycznym logo firmy – ze względu na trwałość i jakość oraz bardzo korzystny stosunek jakości do ceny – zdobywają coraz większe grono wielbicieli.